Diftar Group.
Contact, telefoonnummer, adres & vestigingen.

- Diftar Group.
- Almere, Flevoland
Landelijk Bevoegd Verkeersregelaar:
Ben jij Landelijk Bevoegd Verkeersregelaar en bij voorkeur in bezit van eigen vervoer, stuur dan een e-mail naar [email protected]
Afwisselend werk op steeds een andere werkplek. De werkzaamheden vinden plaats door het hele land maar met name in de Randstad.
WAT WE VAN JE VERWACHTEN
- Flexibele werkhouding, geen bezwaar om vroeg te beginnen, in de avonden en weekenden te werken of langer als het werk dit vereist.
- Rijbewijs B pré.
- Eigen vervoer: pré.
- VOG kunnen verkrijgen.
- Gratis opleiding tot verkeersregelaar.
- Dat je stevig in je schoenen staat want niet iedere verkeersdeelnemer is even blij met je. WIJ WEL!
WAT WIJ JOU BIEDEN
- Een salaris tussen 2.440,00 en 2.600,00 bruto per maand o.b.v. een fulltime dienstverband. Daarnaast toeslagen voor nacht- en weekendwerk.
- 8% vakantiegeld.
- 13 keer salaris per jaar.
- Reiskostenvergoeding van 0,23 per kilometer voor woon-werkverkeer of auto van de zaak.
- Een contract met vaste uren.
- De ruimte om door te groeien naar teamleider of verkeersmonteur (BRL vakman).
- Pensioenregeling.
- Je ontvangt van ons een kledingpakket voor elk seizoen, daarnaast een portofoon en een goede lamp.
- Samenwerken in een enthousiast team met korte lijntjes.
Vacatures van Diftar Group.
Locatie
Diftar Group.
https://cdn.werkzoeken.nl/logo_groot/64a074b2562b8b319c55e793e182b18aef835fb89b2f79e3.png
https://cdn.werkzoeken.nl/logo_groot/64a074b2562b8b319c55e793e182b18aef835fb89b2f79e3.png
Almere
Flevoland
NL