Connetix - Je kijkt door software heen naar het projectdoel. Je weet wanneer detail waarde toevoegt en wanneer modelleren alleen extra complexiteit creëert. Met..
TechniekSelect - Een klant wil een technisch component laten maken. Jij kijkt of dat kan en hoe: via gieten, smeden of CNC-bewerking. Je adviseert over de ..
Connetix - We zoeken geen menselijke rekenmachine. We zoeken iemand die wil begrijpen waarom een constructie staat en die argwanend wordt van een uitkomst die te..
TechniekSelect - Aan boord van een binnenvaartschip moet de elektrotechniek gewoon werken. Als servicemonteur elektro zoek en los je zelfstandig storingen op aan ..
TechniekSelect - Je werkt aan dieselmotoren van binnenvaartschepen. Soms aan boord, soms in de haven en soms in de eigen werkplaats. Je zoekt storingen op, repareert ..
TechniekSelect - Als onderhoudsmonteur zorg je dat de machines en installaties in de fabriek in goede conditie blijven. Valt er iets uit, dan zoek je de storing en los..
TechniekSelect - In een 4-ploegendienst kom jij in actie als er iets stilvalt. Je lost storingen op in elektrische, hydraulische, pneumatische en mechanische systemen ..
TechniekSelect - Je schrijft en onderhoudt de PLC-software van machines voor de voedselverwerkende industrie, in Siemens S7. Ook de HMI bouw je in TIA Portal. In ..
TechniekSelect - Je standplaats is de servicewerkplaats in Dordrecht, maar het meeste werk doe je aan boord van binnenvaartschepen. Als dieselmonteur los je ..
TechniekSelect - Je repareert en onderhoudt heftrucks, hoogwerkers, palletwagens en ander intern transportmaterieel. Je hebt een eigen servicebus en werkt zelfstandig...