- Home
- Vacatures
- Vacatures Asten
- Vacaturedetails
Vacature doormailen
Loodsmedewerker Asten
- Notitie toevoegen
- Vacature verbergen
- Vacature rapporteren
Logistic Force
- Werving en selectie
Gevraagd
Fulltime
MBO of hoger
Junior/Medior/Senior
Rijbewijs Auto (B)
Aanbod
Vast contract
Vacature in het kort
Zoek je een baan waar je met je handen werkt en niet meer naar de sportschool hoeft? Als loodsmedewerker ben je belangrijk in het magazijn. Je zorgt dat producten op de juiste plek komen, helpt met orders en houdt alles netjes. Soms ga je ook met de chauffeur mee. Het is fysiek werk, dus je blijft fit. Je werkt van maandag tot zaterdag overdag. Je krijgt een goed salaris en we waarderen je echt. Ook helpen we je groeien in je werk. Kom erbij en laat zien wat je kan! Benieuwd naar de mogelijkheden voor jou in deze rol? Lees verder!Volledige vacaturetekst
Ben jij opzoek naar een baan waarbij jij jouw logistieke vaardigheden kan ontwikkelen of heb jij deze skills al in huis? Steek jij je handen graag uit de mouwen en kijk jij verder dan waar het werk stopt? Dan hebben we goed nieuws voor je: deze baan als loodsmedewerker is jou op het lijf geschreven! Op dit moment zijn we voor een bedrijf in Astenopzoek naar een enthousiaste medewerker.
WAT GA JE DOEN?
Als loodsmedewerker ben jij samen met je collega’s het kloppende hart van een magazijn, jullie zorgen er samen voor dat nieuw binnengekomen producten gelost, gecontroleerd en opgeslagen worden. Maarja, daar blijft het natuurlijk niet voor eeuwig liggen! Orders stromen binnen en jij gaat aan de slag met het picken van deze orders, vervolgens maak je ze klaar voor verzending en help je de chauffeur met het laden van zijn wagen. Daarnaast zorg je er ook voor dat de voorraden af en toe geteld worden en dat je werkomgeving schoon blijft. Aan het eind van de dag ga jij met een voldaan gevoel naar huis, alles weggewerkt én geen brokken gemaakt! Het is fysiek werk waarbij je s 'avonds niet meer naar de sportschool hoeft te gaan. Ook kan het voorkomen dat je wordt ingezet als bijrijder/ bezorger om de klanten te gaan beleveren. Werkdagen zijn van maandag t/m zaterdag in dagdienst.
WAT MOET JE IN HUIS HEBBEN?
- Een positieve houding, je hebt zin om te werken
- Power! Je bent bereid fysieke werkzaamheden te verrichten!
- Werken op zaterdagen kan voorkomen
- Je bent flexibel, net als jouw werktijden! We kunnen jou eigenlijk overal neerzetten, jij past je wel aan
- Een oog voor detail
- Je bent een team-player die ook prima zelfstandig aan de slag kan.
Om te beginnen met een eerlijk salaris. Daarnaast hebben we wat leuke 'extraatjes' voor je zoals persoonlijke aandacht en oprechte waardering, maar echt! We love you! We geloven niet voor niets in 'krachtige mensen'. We investeren daarom ook in jouw toekomst, een aantal van jouw voorgangers heeft via onze eigen Academy extra certificaten behaald of bijvoorbeeld het groot rijbewijs. Als jij de ambitie hebt helpen wij je op weg! Ervaar zelf hoe werken ook kan en JOIN THE FORCE!
Klinkt goed toch? Gewoon solliciteren dus!Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Ontvang als eerste nieuwe vacatures voor Loodsmedewerker in Asten
Vind nieuw personeel op Werkzoeken.nl