Salaris Community Manager
Hoeveel verdient een Community Manager gemiddeld in Nederland?
Gebaseerd op 10.316 salarissen van Werkzoeken.nl o.b.v. 40 uur p/w, bijgewerkt: 13 oktober 2026
€ 3.175
Laag
€ 3.735
Gemiddeld brutosalaris
€ 4.300
Hoog
Een Community Manager in Nederland verdient gemiddeld € 3.735 bruto per maand. Salarissen variëren van € 3.175 (laag) tot € 4.300 (hoog). Op deze pagina vind je een gedetailleerd overzicht van de gemiddelde brutolonen per stad, opleidingsniveau, provincie, carrièreniveau, bedrijf en dienstverband.
250+ Vacatures voor Community Manager
-
Community Manager TechniekMatch in Amsterdam -
Technisch Projectmanager Community Energy kWh People in Amsterdam -
Community Management Intern Handpicked in Rotterdam -
Netherlands - Community management specialist BYD Europe in Hoofddorp
Bekijk alle Community Manager vacatures
Top 5 salarissen Community Managers per bedrijf
| # | Bedrijf | Gem. salaris p/m |
|---|---|---|
![]() |
Albert Heijn | € 6.835 |
![]() |
All About Work | € 5.995 |
![]() |
Finest People | € 5.420 |
![]() |
ELLBRU | € 5.400 |
![]() |
Tempo-Team | € 4.775 |
De meeste gerapporteerde salarissen zijn afkomstig van de bedrijven Albert Heijn, All About Work en Finest People. De brutolonen zijn het hoogst bij Albert Heijn, waar het gemiddelde bruto maandloon € 6.835,- bedraagt. Een andere werkgever die een hoog salaris aanbiedt is ELLBRU (€ 5.400,-).
Gemiddeld inkomen Community Manager per stad
| # | Stad | Gem. salaris p/m |
|---|---|---|
| 1 | Den Bosch | € 5.250 |
| 2 | Rotterdam | € 5.020 |
| 3 | Den Haag | € 3.745 |
| 4 | Eindhoven | € 3.530 |
| 5 | Amsterdam | € 3.425 |
| 6 | Utrecht | € 3.250 |
| 7 | Zwolle | € 2.695 |
Met een bedrag van gemiddeld € 5.250,- per maand ligt het salaris in Den Bosch hoger dan in iedere andere stad in Nederland. Rotterdam bezet de tweede positie in de lijst, hier bedraagt het maandloon gemiddeld € 5.020,-.
Salariswijzer gerelateerde functies
| # | Beroep | Gem. salaris p/m |
|---|---|---|
| 1 | Content Manager | € 3.710 |
| 2 | Communicatiemanager | € 5.055 |
| 3 | Woordvoerder | € 4.925 |
| 4 | Communicatieadviseur | € 4.255 |
| 5 | Grafisch Vormgever | € 3.680 |
| 6 | Communicatiemedewerker | € 3.455 |
| 7 | Fotograaf | € 2.730 |
| 8 | Redacteur | € 3.715 |
Marktconform salaris Community Manager per opleiding
| # | Opleidingsniveau | Gem. salaris p/m |
|---|---|---|
| 1 | Universiteit | € 6.845 |
| 2 | HBO | € 3.740 |
| 3 | MBO | € 3.115 |
Universiteit opleidingsniveau levert € 6.845,- per maand op. Met een HBO opleiding ontvang je € 3.740, MBO niveau resulteert in een salaris van € 3.115,-.
Community Manager gezocht?
Bekijk cv's van 287 Community Managers in onze CV-database.
Salarisindicatie Community Manager per provincie
| # | Provincie | Gem. salaris p/m |
|---|---|---|
| 1 | Gelderland | € 5.220 |
| 2 | Zuid-Holland | € 3.990 |
| 3 | Groningen | € 3.950 |
| 4 | Noord-Brabant | € 3.870 |
| 5 | Utrecht | € 3.825 |
| 6 | Noord-Holland | € 3.470 |
| 7 | Limburg | € 3.385 |
| 8 | Overijssel | € 3.295 |
| 9 | Drenthe | € 3.250 |
| 10 | Flevoland | € 2.815 |
In Gelderland wordt meer verdiend dan in welke andere provincie dan ook: € 5.220,-. Het loon ligt het laagst in Flevoland: € 2.815,-.
Salaris Community Manager per carrièreniveau
| # | Carrièreniveau | Gem. salaris p/m |
|---|---|---|
| 1 | Starter | € 3.730 |
| 2 | Ervaren | € 3.785 |
| 3 | Expert | € 3.805 |
Een starter (minder dan 2 jaar ervaring) verdient € 3.730,- per maand. Een ervaren (3 tot 5 jaar werkervaring) ontvangt € 3.785,-. Het loon van een expert (meer dan 5 jaar ervaring) ligt op € 3.805,-.
Loon Community Manager per dienstverband
| # | Dienstverband | Gem. salaris p/m |
|---|---|---|
| 1 | Loondienst (detachering) | € 5.120 |
| 2 | Freelance | € 4.935 |
| 3 | Loondienst (tijdelijk) | € 4.235 |
| 4 | Loondienst (vast) | € 3.505 |
| 5 | Traineeship / BBL | € 3.000 |




